Konzorciumi partnerek

KEHOP-1.1.0-15-2021-00013

Insula Magna - Komplex Vízgazdálkodási és Fenntartható Fejlesztési Program

logo_kepkent_0.pngA Víz Világnapjáról minden év március 22-én emlékezünk meg 1993 óta. Az ENSZ a víz ünneplésével hívja fel a figyelmet arra a két milliárd emberre, akik jelenleg biztonságos ivóvízellátás nélkül élnek. A Víz Világnapjának fókusza, hogy ösztönözze a Fenntartható Fejlődési Célok 6. pontját, mely szerint a tiszta víz és alapvető köztisztaság mindenki számára elérhető legyen 2030-ig. A 2022. év jelmondata:

Felszín alatti vizek - tegyük láthatóvá a láthatatlant!”

E jeles naphoz kapcsolódva az idei évben is meghirdetjük hagyományos iskolai pályázatunkat rajz és versírás kategóriákban, melyek között továbbra is szerepel az SNI pályázóknak létrehozott kategória.

A környezeti nevelés elkötelezettjeként ezúttal abban kívánjuk ösztönözni a tanuló ifjúságot, hogy fejezzék ki, mit jelentenek számukra a felszín alatti vizek? Milyen szerepet töltenek be otthonukban, családjuk életében, életterükben, környezetükben? Hogyan tudjuk megóvni azokat?

A pályázati felhívás és a hozzá kapcsolódó dokumentumok az alábbi csatolmányokban találhatóak:

Örömmel várjuk a pályázatokat 2022. március 11. péntekig!

Információk: http://www.eduvizig.hu/content/v%C3%ADz-világnap-2022-–-pályázat-iskolások-részére

Széchenyi 2020